Aidat takip programı ücretsiz

Contents

  1. H2ST Site ve Apartman Yönetimi
  2. Yeni nesil #aidat programı ve avantajları
  3. Öğrenci aidat takip programı
  4. H2ST Site ve Apartman Yönetimi

Dilerseniz ay ay değer girebilirsiniz, bu Şekilde farklı aylara farklı aidat tanımlamaları yapabilirsiniz. Tanımladığınız aidat her ayın biri geldiğinde, ilgili gruptaki üyelerin hesaplarında görünecek, borç olarak eklenecektir. Kasa girişi menüsün altında aidat tahsilatı seçeneğini seçiyoruz karşımıza solda üye ara yazan bir alan çıkıyor, sağdaysa boş olarak üye ödeme hareketleri yazan bir çerçeve çıkıyor.

Aidat Takip Programı

Sistemde varsayılan olarak gelen üyeler grubuna aidat tanımlayabiliyorsunuz. İsterseniz Aidat ödeme seçeneği olan sınırsız sayıda grup tanımlayabilir, bu gruplara istediğiniz şekilde farklı aidatlar tanımlayabilirsiniz. Üyelerinizin ödeme alışkanlıklarına göre dilerseniz her aya farklı aidat tanımlaması yapabilirsiniz.


  1. Apartman Yönetimi programı (ücretsiz) tavsiyesi » Sayfa 1 - 3.
  2. Ücretsiz Aidat Programı HODSMS Haberleşme Ankara;
  3. iphone yazılım güncelleme hata 39.
  4. Posts Tagged ‘Kurs aidat programı’?
  5. iphone bilgisayardan izleme.

Yada sadece belirli aylarda aidat alabilirsiniz. Yani 12 ay için alan olan yerlere 0 SIFIR yazıp o aylarda ödeme almayıp sonraki aylarda ödeme alabilirsiniz. Sistem esnek bir tabanda oluşturulmuştur. Daha öncede belirttiğimiz gibi sistemimiz esnek bir yapıda sizin isteklerinizi gerçekleştirebilmeniz için tanımlanmıştır.

H2ST Site ve Apartman Yönetimi

Dilerseniz geçmiş dönem aidatlarını değiştirebilirsiniz. Bununla birlikte yaptığınız değişiklikler üyelerin, cari durumlarını direkt etkilediği için ek borç yâda alacak çıkacak buda üyelerde hoşnutsuzluk yaratabilecektir.

Apartman Yönetimi programı (ücretsiz) tavsiyesi

Bu bilgiler ışığında isterseniz değişiklik yapabilirsiniz. Dilerseniz sonra eski haline getirebilir hiç değişiklik yapmamış gibi devamda edebilirsiniz. Bulut üzerine kurulu sistemimiz ile internetin olduğu her yerden verilerinize hızlı ve rahatça ulaşabilirsiniz.

Yeni nesil #aidat programı ve avantajları

Profesyonel Çağrı merkezimiz, Yazılım destek ekiplerimiz her zaman ücretsiz olarak yanınızda. Öğrenci, Veli, Personel yönetimi ile kişiye özel veya genel raporlar alabilirsiniz. Aidat Yönetimi Aidat Takibi Otomatik aidat yenileme, aidat hatırlatma, ödeme için teşekkür bildirimi Tahsilat oluşturma ve bildirimleri.

Masraf Yönetimi Sınırsız Masraf Kaydı Mutfak, kırtasiye, benzin gibi günlük işletme masrafları girişi ve takibi. Personel Yönetimi Sınırsız Personel Kaydı Yıllık izin, avans, maaş takibi, ay sonu maaş ödeme listesi. Personel performans raporları. Ücretsiz Kullanım ve Tanıtım için.

Öğrenci aidat takip programı

Sizi Arayalım. Akıllı ve Modüler Okul Yönetim Sistemi Size göre şekillenen yönetim sistemi İsterseniz size özel alan adı ve size özel mobil aplikasyon ile Kredi kartı ile tahsilat sistemimizi kullanarak, site sakinlerinlerinizden online aidat tahsilatı yapabilirsiniz. Bu sistemin site yönetimine herhangi bir maliyeti yoktur.. Profesyonel yönetim hizmeti veren firmalar için hazırlanan avantajlı hizmet paketlerimizden, uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Kolay ve Anlaşılır.

H2ST Site ve Apartman Yönetimi

Kullanıcı dostu tasarımı ve menüleri ile herkesin kolayca anlayabileceği bir yapıdadır. Pratik, Sade ve Şık. Menüler arasında kaybolmadan işlemlerinizi kolayca yapabilmenize yardımcı olacak şekilde son derece sade olarak kurgulanmıştır.